- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 716 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 716 Culés
2
Od rana kotłują mi się w głowie ewentualne scenariusze dzisiejszego meczu:
Czy Barca ruszy jak w 2 połowie meczu na CN by jeszcze w 1 połowie zamknąć mecz?
Czy to ATM ruszy (czego sobie nie wyobrażam) żeby szybko wbić bramkę ?
Czy obie drużyny zaczną spokojnie i będą czekać na błędy rywali ?
Nie potrafię sobie wyobrazić tego spotkania - Atletico musi coś strzelić, ale z drugiej strony oni nawet z ogórkami się nie odsłaniają i nie ruszają do ataku jakoś mocno, oni po prostu ZAWSZE grają na wyczekanie, na jakąś kontrę. No i nasza Barca - bez formy ale mimo tego dalej zabójcza. Ruszyć od razu z kopyta po bramkę w pierwszej połowie ? Dla mnie chyba głupota, bo Atleti dobrze broni, my ruszymy, wyprujemy z siebie żyły, a oni się wybronią i będzie dalej 0:0 z tym, że my będziemy bez siły na dalszą grę.
Idealny scenariusz to spokojna gra Barcy - kiedy można to próbować grać piłką i ruszyć z akcją, ale tak to spokojne rozgrywanie z zabezpieczeniem tyłów - oby nie stracić bramki i nie dać materacom się rozkręcić. Jak zagramy dobrze z tyłu, to na pewno coś wpadnie - z kontry czy z jakiegoś sfg. Nie dać im dojść do słowa, strzelić bramkę po jakiejś kontrze i kontrolować spokojnie spotkanie. Bo jak chociaż na moment stracimy kontrolę nad meczem i Atletico się nakręci to będzie gorąco, szczególnie przy ich dopingu. A nie daj Boże nam coś wbiją na 1:0 w 70 minucie i gacie pełne.
Do półfinału panowie! VISCA EL BARCA!
0
@Kubix93 Będzie gra na remis
2
@lukiiifcb Atletico na bank się rzuci w pierwszym kwadransie na Barcelonę, a później niezależnie od wyniku będą się murować.