- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
0
Spodziewałam się, że ta porażka jakoś bardziej mnie zaboli, ale oprócz jakiegoś tam emocjonalnego bólu czuję też dziwny spokój. W moim krótkim epizodzie kibicowania Barcy tylko jeden mecz, a raczej dwumecz mnie naprawdę dobił - przegrany dwumecz z Bayernem. Po pierwszym meczu płakałam, po drugim się upiłam. W porównaniu z tamtymi meczami dwumecz z Atletico nie wydaje mi się taki zły. Przynajmniej nie przegraliśmy go do zera, a i Atletico to całkiem sympatyczna drużyna jeśli na chwilę zapomni się o ich ostrej grze łamiącej kości.
Mam nadzieję, że oni albo Bayern wygrają LM. Atletico, bo wolę akurat tę część Madrytu. A Bayern tylko ze względu na Lewego, bo poza właśnie nim i Mullerem, to całej drużyny nie trawię.
0
@Nigaki Też poczułem taki dziwny spokój. Wydaje mi się, że wpływ na to może mieć też fakt, że jesteśmy już tylko o krok od wygrania La Ligi, a w CdR czeka nas tylko jeden mecz. Podwójna korona to i tak wielki sukces. Najgorsze jest to, że znaczna część kibiców Barcy (a w zasadzie "kibiców") to rozpieszczone dzieciaki, które chciałyby co roku potrójną koronę, bo w przeciwnym razie uważają sezon za przegrany.
Gdyby byli kibicami np. Arsenalu, to podejrzewam, że już dawno popełniliby samobójstwa, albo przynajmniej wpadli w silną depresję.
0
@Nigaki Asiu,uwierz mi ze dwumecz z Bayernem to nic.Przegralismy wysoko,zasluzenie,wtedy to byla bezbarwna Barca w dodatku oslabiona. Natomiast najbardziej nas kibicow bolaly porazki w dwumeczach z Chelsea i z Interem,bo wtedy bylismy lepsi od przeciwnikow i odpadalismy przez pomylki sedziow i nieskutecznosc...ja myslalem ze wyjde z siebie ogladajac koncowke meczu z Interem :)
0
@kuba1624 Domyślam się, naczytałam się tu już wielu postów o tych meczach ;) Odpadniecie z Chelsea nawet trochę kojarzę, bo coś już mnie wtedy Barca interesowała i pamiętam, że co chwilę sprawdzałam wynik w Internecie. Ale wtedy spłynęło to po mnie jak po kaczce, a porażkę z Bayernem i ten ból po niej przeżywam nadal :P
0
@kuba1624 Dwumecz z Chelsea to był dopiero ból, na dodatek ten nie trafiony karny Leo. Ale jak widać jeszcze tutaj jesteśmy i kibicujemy to nie jest z nami tak źle :D
0
@Nigaki Nie dziwie Ci sie,z Bayernem to bylo spore upokorzenie. Miejmy nadzieje ze w nastepnym sezonie Barca znow da nam wiele radosci w LM :))
0
@iniesta98 To prawda,ale widac tak mialo byc.Gdyby Barca wygrala z Chelsea to na 99% obronilaby LM a jak widac nie jest nam to dane :)