La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 802 Culés

1

A jak wczoraj pisałem, że w półfinale chciałbym najsłabsze na ten moment City, to użytkownicy pisali, że jak grać to z najlepszymi. Nie winię szczęścia, ale gdyby kulki nam sprzyjały i w ćwierćfinale zagralibyśmy albo z VfL Wolfsburg albo z Benficą Lizbona to bylibyśmy w półfinale. Niestety wahnięcie form wypadło w newralgicznym momencie i odpadliśmy z LM. Dla mnie Barca grała zbyt statycznie i do aż do momentu utraty gola. Co z tego, że piłkarze wymieniali miliony podań i nabijali statystykę posiadania piłki jeżeli miało to miejsce przed swoim polem karnym, na szczęście potem się obudzili, szkoda jednak, że to nie wystarczyło.

konto usunięte

3

@blue_shark Niektórzy to mają na tym forum jakiś przerost ambicji. W zeszłym sezonie pokonaliśmy najlepsze zespoły (tj. mistrzów w swoich krajach), więc w tym sezonie moglibyśmy mieć trochę łatwiej. Ale nie jesteśmy realem, więc na łatwiejsze losowanie nie ma co liczyć.

Łatwa i szybka kasa? Postawić, że teraz real wylosuje City.

4

@LuisSalvano Przecież nie musimy za każdym razem grać z tuzami europejskiego futbolu, czasami moglibyśmy mieć farta w losowaniu.

konto usunięte

0

@blue_shark No właśnie o tym mówię. Pewności mieć nie mogę, ale czuję, że gdybyśmy to my trafili na Wolfsburg (czy ew. City) to byśmy byli w półfinale...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?