La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

konto usunięte

0

Kto z was interesuję się Formułą 1, bo chciałbym poznać wasze opinie na temat zamieszania z kwalifikacjami, które moim zdaniem było niepotrzebne

konto usunięte

0

@Protolinho Jak widać po avku śledzę temat. No cóż.. cyrk i tyle. Kwalifikacje nie są problemem a zrobili z tego żenadę. W ogóle ostatnio stwierdziłem że to jednak nie ta F1 którą pokochałem w 2007 roku.

konto usunięte

0

@Stig Przeglądałem wiele komentarzy i tak się domyślałem, zapewne jesteś kibicem Ferrari tak jak, ja też zacząłem oglądać w 2007 i chciałbym żeby wróciły tamte czasy. Zawsze jednak można powspominać grając w F1 Challenge mod 2007

0

@Protolinho Może gdyby w q3 nie było tej zasady eliminacji kierowców to było by ok a tak to jeszcze przed końcem czasu było wiadomo kto wygra. Niby powrócili do starego systemu ale już na nowy sezon coś kolejnego chcą wymyślić. F1 zmierza nie w tą stronę co trzeba od kilku lat i to już nie ten sam sport co kiedyś. Tęsknię za czasami Kubicy a co dopiero kiedy Senna z Prostem się ścigał.

konto usunięte

0

@Kuśmier Jeszcze podobno Monza ma wylecieć z kalendarza, bo Berniemu ciągle mało

0

@Protolinho Ja się interesuję F1 od czasów Schumachera. Dzięki niemu pokochałem Ferrari ;)
Bardzo też kibicuje Alonso, chociaż nie znosiłem go za czasów Renault, gdy rywalizował właśnie głównie z Schuumacherem.

Lepiej jakby kwalifikacje odbywały się po staremu plus każdy kierowca musi pokonać ileś tam okrążeń pomiarowych, żeby nie było oszczędzania opon i połowa kwalifikacji w garażu. Oby okrążenie było zaliczane do okrążeń pomiarowych, czas okrążenia musiałby się różnić o ileś tam % od najlepszego wyniku. Co o tym myślicie?

konto usunięte

0

@tomek256 Ciekawy pomysł, mój pomysł był inny, żeby każdy miał dokładnie na przejechanie jedno kółko pomiarowe jak w skokach. Ja miałem tak z Vettelem, że przed przejściem do Ferrari nie znosiłem go, dzisiaj mój ulubieniec

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?