- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1413 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1413 Culés
1
Wczoraj w nerwach trochę głupot tu napisałem, niepotrzebnie spinałem d*pę, ale już ochłonąłem i na chłodno mogę podejść do tego, co się stało. Byliśmy słabsi od Atleti i co do tego nie ma wątpliwości. Wczoraj pisałem tak, jakbyśmy co roku mieli wygrywać tryplet i porażka była powodem do płaczu i lamentu, jednak nie do końca o to mi chodziło. Po prostu boli trochę styl, a nie sama przegrana. Brak zaangażowania u niektórych piłkarzy, brak pomysłu, powielanie niedziałających schematów. Zwłaszcza, że jeszcze miesiąc temu żadna drużyna nie była nam straszna. Wstrząs przyszedł szybko i gwałtownie, tak mogłoby się wydawać, ale jednak już w rewanżu z Arsenalem widać było, że coś jest na rzeczy i forma systematycznie szła w dół. Na pewno przełomowy był wyjazd na repry, piłkarze z Ameryki Południowej od tego czasu są cieniem samych siebie. Dalej uważam, że sporą winę ponosi sztab, bo taktyki i elementu za skoczenia ostatnio za grosz, ale Lucho powinien zostać. (Bo już widziałem, że niżej ktoś się zastanawiał nad jego przyszłością) Transfery są potrzebne, mam nadzieję, ze Rafa latem dojdzie do formy, bo nasi są ewidentnie "zajechani" tym sezonem i kolejnego tak wąskim składem nie da się grać. Totalnie nie ma świeżości, błysku.
Myślę, że wygramy ligę, nie mamy arcytrudnych spotkań. Lucho na pewno wie co zrobić i jak zmobilizować chłopaków, Valencia obiektywnie nie powinna być problemem, ale nikogo nie można lekceważyć. Kubeł zimnej wody zwykle pomaga, i nam i piłkarzom. Za rok znów się bijemy o LM, jestem niemal pewien, że silniejsi :)
0
@szymi36 Wiadomo emocje każdego ponoszą nie tylko Ciebie :)z jednym się nie zgodzę, Co do trudnych meczy ,jeśli będziemy tak się prezentować jak wczoraj to przewalimy ligę.
0
@Tom30 Masz rację, z taką grą jak wczoraj to w niedzielę widzę kolejny remis bezsilnej w ataku Barcelony, po głupio straconej bramce w pierwszej połowie, ale tak jak napisałem, mam nadzieję, że Panowie się zmobilizują i pokażą, że im zależy. Jedne plus jest taki, że nie ma pucharów i może nabiorą trochę sił. Marne to pocieszenie, ale zawsze :)
0
@szymi36 Problem jest taki ze kolejny mecz jest chyba w środę w Deportivo mało czasu może być ciężko. ..
0
@Tom30 No tak, zapomniałem, ale to tylko jeden taki tydzień. Szkoda, że akurat Depor, po aż przypomina sie ten frajerski remis ;x