La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

0

Już raz mi Sevilla zepsuła kupon za 400zł. Co oni grają?

konto usunięte

1

@mich_l myślisz ,że będą się spinać jak im wystarczy remis lub minimalna porażka 0;1

trochę fail ,że takie mecze stawiasz

1

@MarioVeB! Ogólnie stawianie pucharów to ryzyko ;)

0

@MarioVeB! Wszystkie drużyny które dziś wygrywają - postawiłem na nie więc nie taki FAIL jak to mówisz. Szachtar też wygrał 2:1 a wygrywa. Villareal też 2:1 wygrał 1 mecz i również 2:0...

0

@tobiasson92 za 2zł? Jakie to ryzyko:d

0

@mich_l "Kupon za 400zł" :v

konto usunięte

0

@mich_l z tą poprawką ,ze spotkały się druzyny z tej samej ligi, które znają się jak łyse konie. Co by nie mówić w piłce hiszpańskiej dużo decyduje taktyka

0

@Dzemix111 No kiedyś miałem do wzięcia 421zł dokładnie.. postawiłem 5zł (kurs był ohoho) a Sevilla na wakacjach i remis-.-

0

@MarioVeB! Barca z Atleti też zna się jak łyse konie. A zdecydowała kondycja ;/ 1:1 Jazda SEVILLA!!!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?