La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2471 Culés

konto usunięte

3

Artur Sobiech strzelił dzisiaj 5 bramkę w Bundeslidze, a Piotr Parzyszek 2 bramkę w Eredivisie.
Dodając do tego 8 ligową bramkę Adriana Mierzejewskiego to Polacy bardzo dobrze zaczynają weekend na granicą.

Sobiech tymi dwoma bramkami z rzędu przypomina Nawałce o sobie, a także odpowiada Stępińskiemu i namawia do współpracy Teodorczyka. Walka o rezerwowego napastnika na Euro nabiera tempa.

1

@Stinger Żadnego bym nie powołał na Euro wystarczy Lewy i Milik ,ewentualnie więcej pomocników, na siłę nie ma co powoływać napastnika kolejnego.

konto usunięte

1

@Tom30 Myślę że lepiej jednak mieć napastnika na ławce.

konto usunięte

0

@Tom30 A ja uważam że rezerwowy napastnik powinien być. Oczywiście jeśli każdy był w fatalnej formie to też byłbym za kolejnym jakimś ofensywnym pomocnikiem bo większy wybór ale Teodorczyk czy Sobiech w formie potrafią coś zagrać, a Stępiński jest młody, a więc na takim turnieju nawet grając bardzo mało lub wcale zbierze doświadczenie (atmosfera itp.), które mogłoby mu pomóc w kolejnych latach.

0

@Tom30 Dokładnie. To są atrapy a nie napastnicy. W czerwcu drewno nie będzie nam potrzebne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?