La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

1

Co można po takim meczu napisać? Trzeba się ogarnąć i doprowadzić do dobrego stanu. Widać postęp - szliśmy do przodu zamiast klepać w środku, ale to nie wystarczyło. Imo przegraliśmy przez nieskuteczność i Neymara. Będąc na 16 metrze chłop wchodzi w ten swój drybling na małej powierzchni, w dodatku kryty przez kilku rywali. Brawo! Przypominał trochę Neymara z Santosu, który wkręcał każdego w boisko. Ale to nie ten poziom. Trenerem nie jestem i nie wiem, czy kazali mu tak robić i zakazali uderzać. Brawo za zachowanie przy bramce Leo - nic więcej. Głupie boiskowe zaczepki pod koniec, kiedy czas działał na korzyść rywala. Margines błędu się skończył, nie ma już śmieszkowania i -12 w Madrycie! Czas się ogarnąć, nie chcemy dostać w dupę na ostatniej prostej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?