La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

2

Kun zostaw coś na Real, byś wtedy był tak skuteczny i w gazie a będę happy :-)

konto usunięte

21

@barceloonka92 Zostawi sobie dwie kule i armatę, idealnie na 2-0. Ale myślę, że to nie będą jedyne Yaya na boisku.

konto usunięte

0

@Bartra_FCB Wodzę poczucie humoru cię nie opuszcza nawet w "kryzysie" ;)

konto usunięte

1

@Filip_10 Jaki kryzys, kufa. Świat się nie kręci wokół Barcelony i jej wyników. Jak ktoś ma chandrę z powodu przeyebania LM i prawie ligi, to gratuluję i zazdroszczę sensu życia.

konto usunięte

0

@Bartra_FCB Nie no kolego dystansu ;)

konto usunięte

5

@Filip_10 Czułem dystans, ale ogólnie sprawiłeś, że przed oczami znów mam wpisy ludzi, którym śnił się meczyk, śniła się wygrana, albo ojoj porażka. Mam przed oczami wpisy, że "ojej brakuje mi strasznie Szawiego, z nim to było...", albo te, kufa, znicze po śmierci Johna, albo, że ludzie wstawali rano, jedli jajecznicę i mieli łzy w oczach, bo umarł ktoś, kogo, kufa, nigdy na oczy nie widzieli.
Moim zdaniem to jest choroba, rozumiem kibicowanie, czyli - oglądanie spotkań, dopingowanie, trzymanie kciuków i wypowiadanie się na temat, ogólnie interesowanie się. Ale nie kufa życie tym, przeżywaniem, czy cha wie co jeszcze, co wpływa na nasze życie.
ZWOLNILI ENRIQUE... MNIE PEWNIE TEŻ ZWOLNIĄ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?