La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1708 Culés

1

czytaliście coś w sprawie transferów Gimenesa?

żródla Atletio podają że mają jakaś klauzue antimadrid i że real musiałby wydać koło 68 mln? A dla Barcy mogą obniżyć nawet ponijżej 50.

Turana sprzedali jak to widzicie z Gimenezem?

2

@Wojciech6 Myślę, że jakby była realna szansa, że mierdy go ściągną do siebie, to Atletico oddałoby go Barcy za worek gruszek :P

1

@Wojciech6 Gimenez dobry i młodzy obrońca i na pewno by się przydał jednak 50 mln to trochę dużo jak na ŚO, choć w dzisiejszych czasach...

3

@Wojciech6 Sztab skreślił go ponoć z listy, bo obawiają się, że nie wpasuje się do stylu gry Barcelony. Obrońca dobry, ale nie wart chyba tych 50 milionów euro.

Byłem zwolennikiem jego sprowadzenia, kiedy jeszcze mówiło się, że jego klauzula wynosi 24 miliony euro. Wyłożenie za niego kwoty ponad dwa razy większej byłoby raczej zbyt ryzykowne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?