- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1675 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
kodi77
43
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1675 Culés
3
2 newsy
pierwszy :
http://wyborcza.biz/biznes/1,147881,19962043,canal-zniknie-z-anteny-francuska-telewizja-ma-klopoty.html
drugi Simeone może zostać zawieszony do końca sezonu.
4
@Wojciech6 Jak najbardziej powinien zostać zawieszony za to. Nie rozumiem tego, jak ktoś jeszcze może go podziwiać, Simeone to prawie taka sama kanalia i miernota jak Mourinho. Zero ducha sportu i fair play, tylko parcie na wygrane za wszelką cenę.
1
@Wojciech6 o co chodzi z Simeone??za co zawieszony ??
4
@degor102 gdy Malaga szła z kontratakiem Diego Simeone rzucił na boisko drugą piłkę
0
@Ledsbourne OJ minąłeś sie z powolaniem i to bardzo tym komentarzem.
0
@Ledsbourne Przeszarżowałeś tutaj bardzo. Można nie lubić Simeone, ale ani on, ani Mourinho nie są "miernotami" (może źle użyłeś tego słowa), bo osiągali sukcesy ze słabszymi niż reszta stawki zespołami. A co do ducha sportu to ma go dużo, stara się jak może. zawsze jest z drużyną i nie uważam, że wygranie za wszelką cenę jest raczej pozytywną cechą. Zawieszenie owszem do konca sezonu, ale bez przesadyzmu...
4
@krzychu1526 Trenerami są dobrymi, owszem - nie użyłem określenia "miernota" odnośnie ich umiejętności trenerskich, uznałem ich po prostu za miernych ludzi. Obaj stosowali przeciwko Barcelonie tę samą taktykę - kopanie przy każdej okazji i kradnięcie czasu. To nie ma nic wspólnego z duchem sportu, ale i tak znajdą się tacy, którzy wychwalali Simeone, że walczak, że ma słabszy zespół. A wrzucając piłkę na boisko, żeby przeszkodzić drużynie przeciwnej - to już jest poziom pseudokibiców.