La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

1

Gra ktoś jeszcze w FM-a 15 ? Macie jakieś ciekawe kluby, które się fajnie prowadziło, które Was wciągały niezależnie czy wygrywaliście wszystko czy nic ? Ja gram obecnie Empoli - 5 sezon właśnie zacząłem, kariera strasznie mnie wkręciła, w 1 sezonie byłem beniaminkiem i kandydatem do spadku - 12 miejsce, drugi sezon to miejsce 8 i blisko Ligi Europy, nie udało się ale kasa w klubie się zgadzała, paru fajnych grajków, w następnym sezonie zająłem 5 miejsce, zagrałem w Lidze Europy. W sezonie następnym - w LE odpadłem w 1/8 finału ze Sportingiem Lizbona po zaciętym dwumeczu, w lidze 3 miejsce + zdobycie Pucharu Włoch. Kasy było już bardzo dużo, 38 mln na transfery + sprzedanie kilku grajków. Obecnie w 5 sezonie gram w LM, grupa to PSG, Atletico i Olympiakos. Ograłem greków na wyjeździe, remis u siebie z PSG. W lidze mam po 6 meczach 16 punktów, prowadzę w tabeli. Skład to: Matt Ryan, Grimaldo, Insua, Jovanovic, Peruzzi, Oriol Romeu, Moritz Leitner, Kingsley Coman, Denis Suarez, Adama Traore i Richairo Zivchovic na szpicy :)
Kariera fajna, wciągająca ale kasy coraz więcej, sukcesy jako takie są i wiem, że za 2-3 sezony będę rządził w Europie, bo mam młody skład + kilku bardzo utalentowanych regenów w młodych drużynach i 5 zawodników na wypożyczeniu, którzy po powrocie też będą mocni. I się zastanawiam - kontynuować karierę Empoli, szukać nowych wyzwać w tej samej karierze po 5 sezonie czy jednak zacząć od nowa ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?