La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2068 Culés

konto usunięte

2

Dalej nie rozumiem dlaczego ludzie porównują autobusy Mourinho z perfekcyjnym autobusem Diego Simeone.
Jak dla mnie Diego dopracował do perfekcji grę obroną, żaden zespół Jose według mnie tak świetnie nie bronił.

1

@Stig pytasz się dlaczego ludzie porównują dwa "autobusy" i właściwie to robisz odpowiadając że autobus, czyli gra obronna, Simeone jest lepsza od Mou...

konto usunięte

0

@hoeniker  Nie do końca, bo tutaj są argumenty że jeden bus i drugi to jest to samo, ale dla mnie właśnie nie.

1

@Stig jeden bus i drugi bus to jest to samo jako powiedzmy "forma gry". to że dla kogoś jeden jest lepszy od drugiego to już wynik porównania obu tych samych form

i akurat te same formy można porównywać bardzo łatwo, gorzej z zupełnie odmiennymi formami, np tiki taka vs autobus. (wiem - potoczne nazwy)

1

@Stig Jak zwał tak zwał.Jeden i drugi jest mordercą futbolu.Jak ktoś ma wątpliwości niech odpowie sobie na pytanie? Chciałbyś simeone czy mou w Barcy? Nie mam więcej pytań

konto usunięte

1

@barcelona1906 Chciałem Mourinho w 2008 roku do Barcy i nie mam problemu by to przyznać. Teraz wiadomo że Mou bym nie chciał po tym co wyprawiał jako trener Realu.
A co do Diego.. byłoby to mega interesujące. Nie ukrywam fajnie byłoby się przekonać jak by to wyszło. Tyle że Diego nigdy do nas pewnie nie trafi, a dwa mamy Lucho który jest dla nas praktycznie idealnym trenerem co udowodnił już dawno.

1

@Stig Simeone nie parkuje autobusa.. on parkuje airbusa

konto usunięte

0

@mahavishnu haha dobre porównanie :D no i airbus ładniejszy od autbousa :D

0

@Stig W takim razie cieszę się że nigdy nie będziesz Prezesem Barcy.

konto usunięte

0

@barcelona1906 A ja się cieszę że Ty byłbyś idealnym prezsem Barcy i podejmowałbyś same trafne decyzje i zawsze wszystko oceniasz doskonale. Mam nadzieje że kiedyś nim zostaniesz :D

0

@Stig Nie zostanę Prezesem Barcy ale tacy jak ja dopilnują żeby ktoś pokroju mou czy simeone nigdy nie był trenerem w naszym klubie.Tak z ciekawości? Ty jesteś barcelonista?

1

@Stig Nie porównujemy a ja nie porównuje śmiem nawet twierdzić iż każda ekipa MOu z pierwszej kadencji poległa by z obecną ekipa Simeone bez 2 zdań
Drogba by był kompletnie bezradny tak samo jak bezradny był Muller Ribery I Lewy.

0

@Stig jak nie trawie bayernu to zdziwisz się "bezradnością" w rewanżu

konto usunięte

2

@barcelona1906 Nie nie jestem bo chciałem Jose Mourinho w 2008 roku jak wielu wielu fanów Barcy w tamtym czasie. Smutek.
To były inne czasy itd...ale zresztą nie muszę Ci się tłumaczyć :D

0

@Stig Dobrze napisałeś "fanów".To wiele tłumaczy.Bez urazy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?