La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

0

Do wszystkich tych którzy zastanawiają się komu będą kibicować w ewentualnym finale Atletico - Real. Jakby miał ktoś wam strzelić kulką w łeb czy wolicie odcinać powoli wszystkie narządy ciała. Pytanie retoryczne, jeśli tak będzie to tylko Atletico

konto usunięte

1

@Pawelsky Tylko oglądanie Atletico to dla mnie bardziej jak obcinanie powoli mi wszystkich narządów.

0

@Pawelsky Przecież oglądanie Atletico to właśnie odcinanie narządów, a raczej wycinanie, bo odciąć to można rękę :) A tak to Krystek sieknie z karnego, czyli kulka w łeb i po bólu

2

@RaulGarciatoGbur Właśnie na odwrót dla mnie real jak wygra to będzie boleć bardzo i długo jak wygra Atletico będzie ból przez krótki czas

0

@Pawelsky To pod takim względem to się zgodzę, ja miałem na myśli sam mecz, Ty już emocje po :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?