La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1887 Culés

1

Widze ze dyskusja nt stylu gry Atleti jeszcze trwa :)
Paradoksalnie Atleti sprzed 2 sezonow gralo ladniej niz teraz a i tak weszli do finalu i znowu walcza o LL. Odstawiajac zachowanie Diego (grajac w juniorach dostawalem zawalu z lawki w waznych meczach wiec w pewnym sensie rozumiem te szalenstwo czlowieka ktory w pare lat z druzyny sredniej zrobil bardzo mocna ekipe)
to calym sercem kibicuje rojiblancos bo zasluzyli sobie na ten puchar 2 lata temu.
Z PSV i z nami byli lepsi a z Bayernem pewnie zostal im w pamieci gol z 95 minuty dlatego tak sie meczyli wczoraj.
Co do drugiego finalisty to wszyscy juz szykuja madryckie derby co do tego nie bylbym taki pewien to jest LM i nie wiemy jak dzisiaj wyjda obie ekipy :P
Jeden gol City z roznego albo z du.. i smietankowi sa udupieni bo to nie jest obrona Rayo.
Tak czy inaczej milego dnia zycze i do wieczora :)))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?