La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1942 Culés

0

Priorytetem powinni być zmiennicy MSN, którzy pogodzą się z drugoplanową rolą, a gdy wejdą do gry czy to od początku czy nie, żeby zrobili trochę wiatru i faktycznie byliby wzmocnieniami. Druga sprawa: pomocnik potrzebujemy inteligentnego mającego szósty zmysł i genialne podanie i kreowanie, ponieważ u nas jest tylko dwóch takich piłkarzy: Iniesta, który młodszy już nie będzie i Rafinha, który jest po ciężkiej kontuzji i narazie nie wiadomo co i jak. Rakitić to typowy ŚP, który rozbija ataki rywali, a z kreacją u niego jak w kalejdoskopie: raz gra świetnie a raz kompletne dno, Roberto objawienie ale też nie wiadomo czy taką formę utrzyma w przyszłym sezonie czy nie, wiele już było takich przypadków. Busi wiadomo. Arda to nie jest typowym pomocnikiem. To skrzydłowy. On musi mieć większą przestrzeń, żeby pokazać całość swoich możliwości. Naprawdę nie wiem. Z jednej strony uważam, że gość to byłą nasza pomyłka transferowa i powinniśmy go sprzedać a z drugiej no kurde, facet poświęcił pół roku swojej kariery, żeby móc zagrać w klubie swoich marzeń. Suarez pauzował tylko 4 miesiące, i też potrzebował trochę czasu, żeby się wkręcić w nasz styl, mimo iż cały czas grał. Naprawdę ciężki orzech do zgryzienia. Co do obrony: Alvesa sprzedać. Chłop swoje zrobił w tym klubie, wielka chwała mu za to ale najwyższy czas się pożegnać. Douglasa sprzedać lub wypożyczyć. Vidal zostaje i kupić prawego obrońcę. Lewa obrona: Adriano także czas najwyższy pożegnać i sprowadzić godnego konkurenta dla Alby i na sam koniec środek obrony. Vermaelen: to nie było to. Obrońcą może i jest dobry ale bardzo kruchy. Mathieu i Bartra zostają i kupujemy ŚO. Co do Bramki MaTS nr.1, Bravo nr.2, Masip nr.3.

PS. I pytanie do was. Kogo byście odpowiednio kupili? :
-Zmiennicy MSN
-Środkowy Ofensywny Pomocnik
-Prawy, Środkowy i Lewy Obrońca.

konto usunięte

0

@Patriskos  - Zmiennicy MSN: Nolito i Kevin Gameiro
- ŚP: Paul Pogba
- PO: Tu pomysłu nie mam
- ŚO: Samuel Umtiti
- LO: Ricardo Rodriguez

0

@Patriskos  Zmiennicy: Vardy, Gameiro lub Lacazette
ŚP:Pogba, Veratti lub Di Maria
PO:Bellerin
LO:Ricardo Rodriguez lub (niemożliwy) Alaba
ŚO:Gimenez, Umtiti lub Marquinhos
Wg mnie tak chciałbym by wyglądało :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?