La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 793 Culés

0

Tak w ramach ciekawostki bo nie wiem czy wszyscy wiedzą ale odkąd Pep odszedł z Barcelony tak po raz x3 z półfinałów LM Bayern wyeliminowała drużyna z Hiszpanii :D
W 2014 Real, w 2015 Barca a teraz Atletico :D

konto usunięte

6

@SinMistico Chyba wszyscy wiedzą tym bardziej że kto eliminuje Guardiolę ten wygrywa LM.
Tak był jak trenował Barcę (Inter i Chelsea) i tak jest jak trenuje Bayern (Real i Barca), dokładając do tego jego dwa triumfy w Barcą wychodzi że wygrywa on albo ten kto go pokonał.
Pytanie co zrobi Atletico?

1

@Stinger No mam nadzieję, że nie da 4 liter.... przecież dla mnie to jest nie do ogarnięcia, że Real grający taką bucówę cały sezon jest w finale LM... zresztą awansować po samobóju rywala no kuźwa...

konto usunięte

4

@SinMistico Ja też jestem w niezłym szoku. Real zagrał jeden dobry mecz w fazie pucharowej, losował praktycznie zawsze najsłabszych możliwych rywali, a w 1/2 awansowali po samobóju... Naprawdę trzymam się z daleka od tych różnych gadek że wszystko ustawia się pod Real ale to jest niesamowite i dlatego taka drużyna nie może wygrać LM.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?