La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

13

konto usunięte

0

@BarcaInfo I to jest piękny moment , chyba jedyny który chcę oglądać z tego obleganego na tej stronie Leicester ;)

0

@BarcaInfo Przecież On nie jest mistrzem Anglii :>

1

@marcin000019 Piękny moment z Wasylem, ale również z Lisami bo to jest właśnie piękno futbolu,że taki zespół był wstanie zdobyć mistrza! :))

konto usunięte

0

@BarcaInfo Wasyl nie ma medalu, jednak nie dostał?

2

@Dzemix111 Dla Cb nie jest, każdy piłkarz nie ważne ile zagrał minut,każdy członek sztabu i wszyscy ludzie którzy pracują dla tego klubu nawet koleś od murawy oraz kibice są mistrzami Anglii zasłużenie! :))

konto usunięte

3

@Dzemix111 Wy serio zwracacie uwagę na jakieś durne przepisy w takich sprawach. Mistrzem jak dla mnie jest każdy w klubie zdobywajacym tytuł. A że jakaś federacja tego nie uznaje to mnie jako kibica nie obchodzi.

0

@BarcaInfo Chyba nie dostrzegłeś ironii... stary :>

2

@Dzemix111 Nie będę się tu dopatrywał jakieś ironii, po prostu nie na miejscu są takie komentarze moim zdaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?