- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2698 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2698 Culés
6
Jeśli chodzi o kwestie trofeów to ja jestem jednego i tego samego zdania.Tryplet to zgarnięcie wszystkich trofeów.Wygranie jednego z trofeów jest już dużym sukcesem i zwieńczeniem starań i zmagań jakiejkolwiek drużyny.Ci co piszą,że takie trofea jak Liga czy Puchar Króla jest niczym są albo zbyt wymagający,albo mają jakąś niewykrytą chorobę.Ktoś może gadać,iż Liga Mistrzów to najważniejsze trofeum bo reprezentują je najlepsze drużyny z Europy.Ale jak sami widzieliśmy w tym roku nie takie trofeum piękne jak je wszystkie malują.Bo właśnie w tym roku "niesamowita" Liga Mistrzów prezentuje sobą bardzo słaby poziom.Każde trofeum wliczające się właśnie do trypletu jest bardzo ważne.Jedne mniej drugie więcej z uwagi na charakter jego historii i wielkości,którą obrazuje nam ilość dobrych drużyn biorących w niej udział,aczkolwiek każde z tych trzech trofeów jest ciężko zapracowanym przez piłkarzy wysiłkiem,który potem daje swe owoce.Powinniśmy więc być dumni z uwagi,że nasza drużyna ma szansę na,aż dwa z trzech trofeów które obrazują niesamowity wyczyn jakim jest zdobycie trypletu.Pozdrawiam.
0
@GokuFcBarca tylko ze póki co nie wygraliśmy nic ;-)
jak wygramy puchar i ligę to i tak bedzie jeden z najlepszych sezonów w historii Barcy ;-)
ale jak nie wygramy nic to bedzie kompromitacja...
0
@GokuFcBarca Nic dodać, nic ująć, 100% racji. Mam identyczne podejście jak Ty.
Ale niestety są dwa typy ludzi, którzy tego nie pojmą.
1. Brak trypletu - kiepski / przeciętny sezon. Nigdy nie zrozumieją, że wiele klubów marzy o tym, aby chociaż jedno trofeum zdobyć, a wybrzydzają, gdy Barca kończy sezon z 1-2 tytułami.
2. Ludzie, którzy piszą: "Za X lat nikt nie będzie pamiętał w jakich okolicznościach drużyna X wygrała LM" (bądź inne trofeum). Oni może nie, ale ja tak :)
0
@LuisSalvano Ja mam na to swoją teorie. Otóż ten kto krzyczy że sezon w piach bo nie będzie trypletu to typowy kibic sukcesu który pierwszy odwróci się od drużyny gdy ty zacznie przegrywać, a nie daj boże nic nie wygra w sezonie! Jest jeszcze kolejny typ który kibicuje Barcy już od dawna bo od 2009 r mniej więcej wtedy gdy Guardiola zdobywał 6 pucharów i od tego czasu ludziom poprzewracało się w główkach, mało kto już pamięta że nawet i za czasów Ryjka z magicznym Ronaldinho też były sezony bez żadnego trofeum.
1
@GokuFcBarca Każde trofeum dodane do klubowej gabloty to duży sukces (choć co Liga Mistrzów, to Liga Mistrzów - tego prestiżu nie przebijesz). Oczekiwania jednak są wielkie. W sumie sami wsadziliśmy się na tego konia, idąc w projekt wykorzystania obecnej generacji wspaniałych zawodników do maksimum. Dodaj do tego słabość w ostatnim czasie największego rywala (a więc chęć wykorzystania okazji), a później hasło wyborcze Bartomeu, czyli "Tryplet", które kazało liczyć na kolejne trofea - masz obraz drużyny, dla której odpadnięcie z choćby jednego turnieju to już jednak pewien cios.
W tym sezonie sięgnięcie po Puchar Króla stało się niemal koniecznością, po tym, jak dwóch największych rywali wyeliminowało się bez naszego udziału. Jeśli uda się dołożyć do tego La Ligę, kompletując dublet, to będzie bardzo dobrze. Mimo wszystko szkoda historycznej obrony Ligi Mistrzów, bo przepadła też szansa na SPE oraz KMŚ... ale cóż, może przynajmniej w następnym sezonie będzie większy "głód" na to trofeum.