La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

konto usunięte

2

Bardzo mi szkoda Liverpoolu... Oni przynajmniej z Kloppem byliby w stanie coś w tej lidze mistrzów ugrać. Sevilla znowu skończy na 3 miejscu w grupie...

5

@WS996 Nie przesadzaj. Sevilla miała trudną grupę :)
Teraz będzie losowana z drugiego koszyka!

konto usunięte

3

@WS996 A ty co jasnowidz?

0

@WS996 Czyli Sevilla pomimo tego ze byla lepsza powinna byla oddac wygraną tylko dlatego ze Liverpool zagralby lepiej w Lm?

konto usunięte

1

@pawelfcb2010 Realista. Hmmm dziwnie to zabrzmiało :D Sevilla znowu wyprzeda 3/4 składu i znowu jej nie pójdzie.

konto usunięte

0

@FcBforever221 Zacznjmy od tego że sędzia ustawił mecz. Jakby sędzia ubrał okulary na pierwszą połowę to z 3 karnymi podejrzewam że byłby dużo lepszy wynik. 3-0/4-0 i Sevilla by tego nie odrobiła.

0

@WS996 Skąd ta pewnosc ze po jednym podyktowanym karnym bylyby kolejne ? skąd wiesz ze doszloby do tych sytuacji ? poza tym karny to jeszcze nie gol

konto usunięte

0

@FcBforever221 Jakby podyktował wszystkie karne które powinien to napewno nie byłoby 3 pudeł. Vrdoljak by ich nie bił, tylko Sturridge(tak myślę) i z pewnością rezultat byłby inny niż 1-0 do przerwy.

0

@WS996 Ale wiesz ze jeden karny i wydarzenia by sie tak nie potoczyly

konto usunięte

0

@FcBforever221 Różnie bywa, ale nawet jakby było 2-0 po jednym karnym to i tak byłby to inny mecz

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?