- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
9
Jestem wściekły po wczorajszym meczu. Bardzo szkoda mi było Liverpoolu(to moja 2 ulubiona drużyna), na dodatek sędzia zabrał im 2 karne po rękach graczy z Hiszpanii. Gameiro, Clyne i Lallana zagrali świetnie, zaś Moreno i Coutinho totalnie ch**owo. Ale ogólnie fajny meczyk. Teraz w finale LM liczę na Atleti bo założyłem się o dyche z kolegą, że Real przewali finał ;)
Pozdrawiam :)
PS. Jak dla mnie to była drukarnia pod Seville
5
@FCBMati10 Dokładnie, bo wiedzieli wszyscy, że w drugiej połowie Liverpool będzie grał taki piach...sami są.sobie winni. Taktycznie w drugiej połowie nie istnieli
0
@Bagsik84 Okey ale jakby Barca była na miejscu Live to byś o te karne płakał bo wypaczyli wynik meczu :/
1
@FCBMati10 Następny, który chce coś wmówić. Proszę pokaż mój komentarz, gdzie płacze o karnego po meczu z Atletico?
0
@Bagsik84 Nie mówię że napisałeś taki komentarz tylko gdybam jakby Barca była w takiej sytuacji jak Liverpool. Mówię ogólnie i kłania się czytanie ze zrozumieniem bo nie napisałem ze taki komentarz po meczu Atletico napisałeś
0
@FCBMati10 Cóż, widać, że jesteś mało inteligenty...śpieszę z pomocą i już tłumacze.
Napisałeś Einsteinie, że gdyby Barcelona była na miejscu Liverpoolu to był płakał o karnego, że wypaczyli wynik...więc podałem Ci przykład do Twojej hipotezy - mecz Atletico-Barcelona- w końcówce brak karnego dla nas.nie pisałem po meczu z nimi, że wynik został wypaczony itd itp. Więc Barcelona była na miejscu Liverpoolu i jakoś wtedy nie płakałem. Może teraz zrozumiesz