La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Ostatnio byłem w Marcu na meczu Barcy z Getafe i już mam ochotę jechać na następny tylko pieniędzy brak ehh.Ale czekam na LM i po jechać do innego panstwa na mecz Barcy i coś innego zwiedzić :) A wy kiedy jedziecie na mecz Barcy ?

1

@damian16161212 Kiedyś. Jak będzie mnie stać.

0

@damian16161212 Jak kasa będzie. :D W przyszłym roku od połowy lipca do połowy sierpnia będę prawdopodobnie w Madrycie, i już mi rodzice obiecali że na Camp Nou skoczymy zwiedzić :D

0

@xwiktoriax Macie wolne miejsce ? :D

0

@xwiktoriax Trochę Cię okłamali, bo Camp Nou znajduje się Barcelonie...
Sorry, że dowiadujesz się tego ode mnie w ten sposób ;(

0

@ToWinaSedziego No co Ty nie powiesz :)
Cały ten czas będę w Madrycie, a korzystając z okazji że już będziemy w Hiszpanii to skoczymy do Barcelony na Camp Nou - napisałam wszystko jeszcze raz jasno, bo chyba nie zrozumiałeś.

0

@WisniaKala Nie pierwszy o to pytasz hahaha :D Niestety nie :D

0

@xwiktoriax Kurcze.. A jakbym się za zawieszenie złapał czy coś ? :D da radę ? ^^

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?