La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

0

Nie wiem czy to kogoś interesuje ale właśnie Willem II wygral final barazy z Breda 3-1 (0-1 w pierwszym meczu) i utrzymal sie w Eredivisie:)

konto usunięte

0

@voetballer Breda też może się utrzymać przez degradację Twente...

0

@GregSTG Moze z tym ze to miejsce może zająć tez Graafschaap także pewnie będzie jeszcze jeden baraż

0

@voetballer Willem II i De Graafshap zostają. Awansuje Sparta Rotterdam i Go Ahead Eagles. Spada Cambuur. Żaden baraż nie jest potrzebny. Pierwszeństwo miały kluby z Eredivisie.

@GregSTG Breda może się jedynie utrzymać w II lidze, bo nie grała w pierwszej w tym sezonie.

0

@adam34689 Z tym ze pierwszeństwo maja zespoly z eredivisie nie słyszałem ale pewnie masz racje z tym ze decyzja o degradacji Twente jeszcze nie jest ostateczna także nie jest to pewne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?