La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 738 Culés

1

Szczerze, to niezależnie kto wygra LM, to jakoś mi niczego nie urwie... Atletico w bestialski i średnio widowiskowy sposób dostało się do finału, a Real to w ogóle jakieś nieporozumienie. Dwa lata temu wygrali zasłużenie,ale ten spacerek do finału w tym roku jest żenujący. Poza tym co to za super kluby skoro oba przegrały rywalizację z Barceloną na krajowym podwórku i to w dwóch konkurencjach. Ich zwycięstwo w LM będzie przypominało to Chelsea sprzed kilku sezonów,gdzie w LM poszli po łebkach, nie zdobywając niczego w lidze.

2

@blaugrana158 za dwa lata nikt tego nie bedzie pamietal. liczy sie tytul

2

@blaugrana158 "...Nie zdobywając niczego w lidze" - tak jakby w lidze było kilka trofeów różnych. Ot, się trochę puchary rozłożą, bo żadna drużyna w tym sezonie nie była jakoś wielce ponad resztą. Acz Liga Mistrzów jest najważniejsza i już.

2

@blaugrana158 No Atletico to oprócz bestialstwa zaprezentowało także kanibalizm, homoseksualizm oraz składanie kotów w ofierze dla wezwania sił nieczystych (stąd tu jeden kolega ma nick Kotletico).
Teraz na finał wzywają z Adriatyku przedwiecznego Cthulhu, aby mackom przeciwstawić potężniejsze macki (się zainspirowali znanymi utworami satanistycznego zespołu Metallica, tj. Fight Tentacles with Tentacles oraz Call of Cthulhu).
Diego Maradona używał "ręki Boga", Diego Simeone poszedł do konkurencji. Real w sumie też coś kombinuje, przecież sprzedali krzyż z herbu za 30 naftowych srebrników, także ja bym obydwie te drużyny zdyskwalifikował, a w finale niech grają Barca i Bayern - bo tak.

konto usunięte

2

@blaugrana158 nie każdy będzie grać jak Barcelona. niech sobie grają jak chcą. mi się nie podoba tylko ich zachowanie(Atletico) bo jak faulują to nic nie zrobili, jak ktoś w nich wejdzie ostro to od razu prują się. a najgorzej to płaczą w mediach " w półfinałach to muszą być co roku te same drużyny" po Torresie, po karnym nieodgwizdanym "czasem sędzia sprzyja przeciwnikom, czasem nam"....i to mnie wkurw....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?