- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
0
Barca chce sprzedać Adriano za 3 mln euro.[Sport]
Jak to dziwnie wygląda przy transferze Daniego za frajer ;)
1
@Gaucho To wychodzi na to, że jeśli odejdzie Alves, Adriano oraz Sandro, to na tych trzech zawodnikach zarobimy 3 miliony euro.
O ile rozumiem specjalny zapis w umowie Daniego, o tyle nie rozumiem dlaczego Barca miałaby pozbyć się za darmo młodego napastnika.
0
@Sawik_10 No tak,ale weź pod uwagę też wysoką pensję Daniego.
0
@Kredon To prawda, pisałem już o tym. Dani zarabia 8 milionów euro za sezon. Jego następca dostanie maksymalnie 3-4 miliony euro za sezon, tak więc tym sposobem Barca będzie miała co najmniej kilkanaście milionów euro na jego następcę, które zostanie rozłożone w ratach. Reszta środków będzie pochodziła z budżetu transferowego.
0
@Sawik_10 Sandro kończy się kontrakt, który był z opcją przedłużenia o kolejny rok, jednak Barca jak wiemy nie decyduje się skorzystać z zapisu.
1
@Sawik_10 Dlatego, że Barca ma z nim dżentelmeńską umowę. Sandro miał odejść przed tamtym sezonem, ale klub poprosił go żeby został ze względu na zakaz transferowy, a w zamian za to nie będą mu robić problemów z odejściem w tym roku.
0
@sidzej Nie zmienia to faktu, że budżet transferowy to 60 milionów euro. Odejście za darmo Daniego Alvesa oraz Sandro Ramireza spowoduje, że nie zarobimy blisko 20 milionów euro na transferach tych zawodników.
0
@Sawik_10 Za Sandro i tak nikt by wiele nie zapłacił, a Adriano trzeba oddać nawet z dopłatą. Zresztą klub na pewno liczył się z tym już przed sezonem, że nic na nich nie zarobi.
0
@sidzej Nikt by nie zapłacił wiele, ale zawsze lepszy rydz nić nic. Myślę, że 5-10 milionów euro dałoby radę wyciągnąć od jakiegoś klubu z Premier League.
Co do Adriano, to przewija się kwota 3 milionów euro. Zawsze to coś.
0
@Sawik_10 wiadomo dlaczego - zeby oszczedzic na jego pensji :) -taka taktyka naszego sztabu