La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1625 Culés

2

czytam wiele komentarzy odnosnie SuperLigi pomysł nie do konca trafiony jesli chodzi o zmienianie całej Ligi Mistrzów ale np w momencie gdy zostaja 4 druzyny zamiast półfinałó rozegrac kazdy z kazdym mysle że gdyby zrobili to w tym roku kwestia Mistrzostwa rostrzygnela by sie miedzy Atleti i Bayernem , zwiększyłoby to jedynie całą Lige Mistrzów o 7 dodatkowych meczy można by było skrocic przerw lub rozegrac szybciej grupy i 1/8 jeszcze przed nowym rokiem :)

0

@kkamill1996 Pomysł bardzo dobry,ale nie rozumiem skąd się wzięło 7 dodatkowych spotkań.Drużyna która trafiłaby do najlepszej czwórki zagrałaby tylko 3 mecze więcej(3 mecze u siebie i 3 rewanże,a obecnie mamy 2 półfinały i jeden mecz finałowy)niż obecny triumfator tych rozgrywek,a to nie jest jakaś straszna liczba minut.Taki układ byłyby bardzo sprawiedliwy i zwycięzca LM nie byłby przypadkowy,a pewnie sami zawodnicy i sztaby szkoleniowe przychylnie patrzyliby na takie rozwiązania,wiedząc co otrzymują w zamian.Dodałbym jeszcze rozlosowanie drabinki pucharowej na początku rozgrywek,wprowadzenie powtórek dla sędziów i mamy prawie idealne rozgrywki na świecie.

0

@konajoncek w normalnych zasad jakie sa teraz sa mecz tak 1vs2 3vs4 2vs1 4vs3 oraz finał 1/2sv3/4 przy nowej konfiguraci byloby tak 1vs2 1vs3 1vs4 2vs1 2vs3 2vs4 3vs1 3vs2 3vs4 4vs1 4vs2 4vs3 5 meczy a tutaj 12 co daje 7 meczy wiecej ale mi chodzio ogolnikowo cała LM a nie poszczeogolnie dla jednego zespołu wtedy zamiast 13 jest 16 meczy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?