La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1871 Culés

2

Kilka pereł Żewłakowa z wczorajszego meczu otwarcia:

"Przychylne dośrodkowanie"

"Popatrzmy tam na pas trawy"

"Pogba... gra raczej skokowo"

"Jeden z rumunow pomaga sobie ewidentnie ręką" xD

"Trzeba piłkę tylko skierować w światło bramki"

"Napastnicy... Z nimi tak jest, strzelają bramkę i znowu jest o nich słodko"

#ZłotoustyDiabeł

2

@ToWinaSedziego I tak TVP lepsze było od Polsatu. Laskowski trzymał poziom, a na Polsacie było słychać jakby komentatorzy nadawali z krótkofalówki.

1

@DonAndresFCB Dokładnie wole tvp pomimo tego że nie Lubie Żewłakowa ale uwielbiam Laskowskiego, pamiętam jak za starych dobrych czasów kometowal mecze Barcy z Realem na C+

0

@martin866 Ja tam samo panowie wybrałem TVP. Laskowski to jest klasa, tylko jak Zewlakow coś powie nieraz to uszy krawią.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?