La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

5

Belgia nigdy nic nie ugrała i mają tylko zlepek gwiazd.Jak dla mnie nie ma ani jednego powodu aby te reprezentację pchać do grona faworytów.

1

@bartekvisca  Im trzeba odpowiedniego szkoleniowca,tak jak u nas dobra robote robi Nawałka tak samo im jest potrzebny odpowiedni szkoleniowiec ;)

konto usunięte

4

@bartekvisca  Belgia jest bardzo podobna do Hiszpanii z MŚ 2006. Wtedy Hiszpania miała młode gwiazdy z takimi wyjadaczami jak Raul. Wielu mówiło że to drużyna która powinna już wygrywać, a przyszedł mecz z Francją o dostali w dupę od "dziadków"... Powiem ci tak, każda drużyn potrzebuje czasu, Belgia na MŚ 2014 osiągnęła całkiem dobry wynik, a że skład mają naprawdę dobry to jednak jeszcze stosunkowo młody.
Oczywiście teraz grają póki co kiepsko i ciężko myśleć że nagle zaczną czarować ale na przykładzie Hiszpanii widzimy że zbierając doświadczenie mogą w przyszłości zwycięzcami. Ja ich nie skreślam tylko dlatego że po 1 połowie przegrywają 1-0.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?