- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2872 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2872 Culés
2
Słowa te nie spodobały się agentowi Mkhitaryana, Mino Raioli, który powiedział w rozmowie z "Bildem":
- Henrikh od wielu miesięcy miał zapewnienie Borussii, że będzie mógł odejść z klubu tego lata. Teraz nagle mówią, że może odejść za darmo, za rok. Co za fatalne zarządzanie! Mogli sprzedać Matsa Hummelsa do największego rywala, ale nie puszczają Mkhitaryana?!
Raiola wskazał też potencjalny kierunek dla swojego klienta:
- Manchester United to opcja jedyna w swoim rodzaju, Mkhitaryan chce tam zagrać - twierdzi agent.
No Pięknie :/ BVB się rozsypuje :c jak myślicie kogo mogą ściągnąć w jego miejsce ? Może Goetze ?
0
@Misiog18 Patrząc na poczynania transferowe klubu, to na bank będzie to gwiazda światowej piłki, może Munir??? Niestety klub, który uwielbiam sypie się...
3
@Misiog18 Biorąc pod uwagę, że tego lata sprzedali Hummelsa oraz Gundogana, to im się nie dziwię, że nie chcą się pozbywać pozostałych gwiazd. Chociaż moim zdaniem, jeśli pojawi się oferta za Ormianina w wysokości 35-40 milionów euro, to nie powinni się nawet zastanawiać, biorąc pod uwagę, że może odejść za darmo.
Na prawą stronę boiska pozyskali utalentowanego Dembele.
3
@1Barcelona1 hahaha ;p ale Tuchel powinien coś wymyślić ;/ ostatnio mieli na Celowniku jakiegoś Grajka z FC Ufa ale to nie ta półka .. :/ Ale w sumie może Goetze wrocił by do Formy z BVB ;) a kibice po pewnym czasie musieli by wybaczyć to co zrobił ... Ogólnie to BVB powinna podpisywać dłuższe kontrakty bo to co jest teraz Np . Hummels , Gundo i teraz Miki to nieporozumienie , albo wcześniej przystąpić do rozmów .. :/
0
@Sawik_10 Maja tez Kube,ktory pewien poziom nadal prezentuje ;)
0
@Sawik_10 No wtedy tak ale jak się czyta że dają za niego 25 milionów to aż krew zalewa tym bardziej że on przyszedł bodajże za 27 to już wgl masakra jest :/
0
@kuba1624 Kuba jest już Chyba przekreślony Przez Tuchela :P ale chociaż w tej sytuacji to kto wie ..
0
@Misiog18 Mysle ze gdyby oszedl Ormianin,to Kuba powinien dostac szanse. Spokojnie przez 2-3 lata jeszcze moze pograc na wysokim poziomie w takim klubie jak Borussia. A tacy zawodnicy jak mlody Dembele przy Kubie moga nabierac doswiadczenia :)
0
@kuba1624 Hmm , podejrzewam że gdyby odszedł Ormianin to z najpierw by sprawdzili jak radzi sobie Dembele kto wie ? może zobaczymy go w Pierwszym składzie w meczu o superpuchar ;P i jakby mu się wiodło to by grał w pierwszej 11 a Kuba na ławkę ;P
0
@Misiog18 No zobaczymy jak to bedzie ;)
0
@kuba1624 a może w Pogbe celują hahah xDDDDDDD :D
0
@kuba1624 Albo Dahouda by mogli ściągnąć :D ale pewnie to nie takie proste bo Xhaka odszedł ;/ i nie będą chcieli puścić kolejnego ŚP ..