La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2074 Culés

konto usunięte

7

Belgia to reprezentacja naszpikowana młodymi gwiazdami którzy w swoich klubach odgrywają kluczową rolę. Pod względem indywidualnym to świetni zawodnicy, jednak nie potrafią stworzyć drużyny. Mam nadzieję, że się to wkrótce zmieni i Belgia będzie jedną z najlepszych reprezentacji, jednak to jeszcze nie jest ich czas.

2

@Magmar67 Z tego co mówią komentatorzy, którzy z pewnością mają większą wiedzę niż ja, to problem Belgów tkwi w osobie trenera, to on musi być bossem, a nie reprezentacyjne gwiazdki.

konto usunięte

19

@Magmar67 No nie wiem czy te gwiazdeczki to jeszcze tacy młodzieńcy. Tyle lat mają zawodnicy, którzy wyszli na mecz z Włochami: 24 - 30, 27, 30, 29 - 28, 27 - 24, 28, 25 - 23. Średnia 26,8 lat. No najwyższa pora już coś osiągnąć, a nie tłumaczyć ich wiecznie brakiem doświadczenia.

1

@Magmar67 Trener nie potrafi złożyć drużyny z takiego potencjału jaki w niej drzemie.

2

@Ratamahatta A do tego Vermaelen zdrowy i w niezłej formie, więc to rzeczywiście najwyższa pora coś wygrać. Jak nie teraz, to kiedy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?