La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1630 Culés

2

http://static.fangol.pl/content/d/6/4/d64444776769f30f86fdf37fdc43ef08-full.gif
Szkoda Lamparda. Wszyscy się na niego wkurzają ostatnio. Wyjazd do USA nie wyszedł mu chyba na dobre.

konto usunięte

4

@PatrychoO I na odwrót. On nie zrobił zbyt wiele dobrego kibicom z USA. Pobierał tylko pensję. Teraz może być już tylko lepiej.

1

@VillaMaravilla5000 Chyba wrócę do oglądania MLS.
Można obejrzeć dzisiaj NY Red Bulls z Seattle.

konto usunięte

4

@PatrychoO Ja zacząłem oglądać tę ligę tylko ze względu na Villę, ale muszę przyznać, że poziom jest przyzwoity. Oczywiście nie to co Europa, szczególnie linie obrony i niektórzy bramkarze nie są zbyt dobrzy. Za to ofensywa w większości zespołów jest przynajmniej na poziomie np. Ligi tureckiej.

4

@PatrychoO Kibice w USA dalej myślą, że to jest młody Liam Neeson.

1

@VillaMaravilla5000 Mi w meczach MLS podoba się jak np. Portland Timbers, po golu robię się kawał drzewa, a na meczach chyba New England Revolution strzela się ze strzelb itd.

konto usunięte

3

@PatrychoO No, dokładnie. Amerykanie to dziwny naród, ale fajnie potrafią przeżywać sport. Na pewno mają większą kulturę, niż niektórzy europejscy kibole.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?