La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1496 Culés

0

Wystarczy prswdopodobnie wygrac z Szwajcaria , I prawdopodobnie z Chorwacja , Belgia i jestesmy w finale gdzie zagramy prawdpodobnie z Anglia , Wlochami albo Niemcami , hehhe marzenia , ale licze na to , że wygramy Euro , juz przed eliminacjami wierzylem ze wszystko sie odmieni I prosze , jak wierzyc to w koncowy sukces. Jednak dla mnie faworytami sa Chorwacja i Anglia , Anglia bo wszystkich cisna , a Ci stosuja rozpaczliwa obrone, Chorwacja bo sami widzicie , a i jeszcze wlochy , bo maja dobry sposob na gre

11

@Kszysiek7 Tą Anglię to zobaczysz w finale jak świnia niebo :D Wystarczy drużyna, która umie atakować i bye bye angole, zwłaszcza za to, że kibice deptali po fladze Polski :)

0

@Bamek94 Dokladnie. Poza tym kogo tak cisna? Beznadziejna Rosje ktora nawet obrony nie umie ustawic,tylko biegaja sami nie wiedza gdzie? Przzecietna Slowacje? Bo Walii to nawet nie cisneli,tylko fartem w koncowe 2 strzelili,trafia na lepszego przeciwnika i dostana baty.

0

@kuba1624 Hehehe druzyny na Euro sa wyrownane , a Angole siedzieli w groupie na rywalach jak jasio na czeresni . Maja fajny sklad .

0

@Kszysiek7 To chyba inne mecze ogladalismy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?