- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
1
Jakby tak Brexit zakończył się powodzeniem to można śmiało powiedzieć że byłby to początek końca Unii :) Z jeden strony szkoda ale propozycja unicestwienia Unii jest kusząca :)
5
@EzioAuditore Co jest takiego kuszącego w unicestwieniu Unii ?
0
@MaziFCB Unia to zło, to tylko mały przyrząd do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.
Idealnie to widać na przykładzie Polski, powoli do wszystkich naszych spraw się wpakowują, nawet o lasy. NPŚ ma w założeniu jeden centralny światowy rząd który będzie wszystko kontrolował
0
@MaziFCB To ze Unia powinna byc wspolnota panstw członkowskich,a jest prywatnym folwarkiem szkopów.
0
@barcelonaLM Pomijając resztę bredni o Co Ci chodzi z lasami? To ,że szyszko id.. łape kładzie na puszcze mimo ,że jest wpisana na liste Unesco? ten "rząd" żadnej swietości nie szanuje.
4
@MaziFCB To że nie będą się wtrącać w politykę naszego państwa- nie będą mówić nam kogo i gdzie mamy wpuszczać do siebie, skończy się wprowadzanie jakiś idiotycznych przepisów np. te dotyczące drabin i uwaga to ile śniegu musi być na stoku narciarskim :) Sam pomysł Unii jest genialny tylko wykonawcy tego są delikatnie mówiąc do dupy :)
2
@MarioVeB! Jak tej puszczy nie pomogą to niestety ale z parę lat nie będzie tam już czego oglądać.
0
@MarioVeB! brednie które kiedyś staną się rzeczywistością ale wtedy będzie już za późno.
Ciekawe czy w tym roku odbędzie się spotkanie grupy Bilderberg, siedzą tam m.in. prezes Banku Światowego, Clintonowa czy żona Gatesa. Za Po nawet Rostowski tam siedział, najlepsze jest to że dziennikarze są zaproszeni na spotkanie tego klubu ale muszą potem zachować całkowitą dyskrecje. Co oni mogą ukrywać przed światem?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Grupa_Bilderberg
0
@EzioAuditore Czym pomogą dziką wycinką? bo minister na nową stodołę nie ma? litości.
1
@MarioVeB! To co mają zrobić? Siedzieć z browarkiem ręku i patrzeć jak szkodnik zjada drzewa od środka?
0
@EzioAuditore Ty łykasz tą bajeczkę o szkodnikach? nagle z 80 tys drzew co było wpisane w regularna wycinkę w co roczny palna ministerstwa urosło do 180 tys tylko dlatego ,że szyszko ma jakieś widzimisię
Puszcza ma tyle lat ,że bez problemu bez ingerencji człowieka przetrwała.
1
@MarioVeB! Po prostu nie knuję teorii spiskowych do rzeczy oczywistych jaką są te szkodniki :)
0
@EzioAuditore To byłby raczej początek końca Wlk. Brytanii a nie Unii.
0
@sebasek99 UK ma się dobrze i w Unii i bez niej będzie się trzymało dobrze.
0
@EzioAuditore Oj móglbym się z tobą nawet założyć o to że w ciągu 5-6 lat Brytyjczycy pożałują wyjścia.
0
@sebasek99 Jeżeli w ogóle wyjdą w co wątpię.