- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1388 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
20 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1388 Culés
0
Witam, mógłby mi ktoś dać znać jak wyglądają dokładnie wyjazdy na mecze Barcelony z FCBP on Tour ? Chcialbym jechać na najbliższy mecz o Super Puchar Hiszpanii, jeśli ktoś jechał wcześniej i byłby taki miły o informacje na temat warunków hostelu itp itd. Bardzo prosze o wiadmość. Czekam na wiadomości, Pozdrawiam serdecznie
1
@domyslsie Byłem, polecam! Nie trzeba bawić się w organizacje, wszystko masz jak na tacy. We wszystkim Ci pomogą i powiedzą co i jak. Minus to jazda autokarem, bardzo długo się jedzie, no ale niestety tego nie da się ominąć (chyba, że polecisz samolotem)*.
Hotel fajny, blisko do metra, jak chcesz nazwe to daj znać to lukne na maile bo nie pamiętam teraz. Tyle tylko, że małe te pokoiki, akurat byłem z dziewczyną i kolegą w pokoju 6cioosobowym. W pokojach są zamykane szafki na karty, każdy ma swoją.
Generalnie wyjazd wspominam bardzo fajnie, akurat to był ten sylwestrowy na 5 dni także sporo pozwiedzałem. Dopłaciłem do tego "lepszego" biletu, z bliska widziałem Neymara, Suareza czy Messiego. Miejsce miałem mniej więcej za bramką w jednym z narożników. Mówię o sobie, że jestem "krótko widzem" to też nie wszystko widziałem co sie działo pod drugą bramką. Szkoda, że na stadionie nie ma powtórek xD.
Podsumowując, jeżeli jeszcze raz miałbym jechać do Barcelony na mecz, na pewno wybrałbym się z ekipą z fcbp.pl.
Pozdrawiam
*Chociaż w trakcie jazdy są jakieś quizy, no i fani Barcy, to jest o czym pogadać i czas leci szybciej :).
0
@sniapek bardzo dziekuje Ci za odpowiedz, jak moglbys prosze o informacje co do hostelu nazwy i adresu :)
0
@domyslsie https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g187497-d1150809-Reviews-Barcelona_Urbany_Hostel-Barcelona_Catalonia.html
"Urbany hostel" pod tym linkiem masz wszystko.