La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

konto usunięte

57

Największym sukcesem Nawałki jest fakt, że stworzył DRUŻYNĘ. Jest w niej parę mankamentów (największy jak dla mnie brak klasowego rozgrywającego, by walczyć z najlepszymi), ale generalnie widać, że ci chłopcy walczą na całego jako zespół.

Zrobiliśmy super wynik, moim zdaniem to może zadziałać na naszą korzyść. Obojętnie z kim zagramy w czwartek, to nasi rywale będą pod presją, bo będą faworytami. Jedno jest pewne - by pokonać drużyny tego pokroju, Lewy i Milik muszą się w końcu wstrzelić, bo okazji za wiele mieć nie będziemy. Wydaje mi się, że w czwartek zagramy nasz ostatni mecz na tym Euro, będę jednak trzymał kciuki, by tak się nie stało. I oczywiście liczę, że zagramy z Chorwacją :D

0

@barcafan_89 Zieliński w dobrym klubie i pod okiem Kloppa ma perspektywy na ogromny progres. Gdybyśmy dorobili się rozgrywającego, który kiwnie, zrobi przewagę i poda za obronę, to Polska wskoczyłaby na inny poziom. Nie mam na myśli polskiego Iniesty, ale chociażby Hamsika czy Pjanica, co nie jest takie nierealne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?