La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 870 Culés

18

Nie wiem jak wy. ale ja czuję dumę. W końcu wszyscy muszą się z nami liczyć. Gramy z najlepszymi jak równy z równym. Ani Niemcy, ani Portugalia nie potrafiły nas ograć. Mistrz świata nie dał rady strzelić nam bramki, tym drugim zabieraliśmy piłkę jak ogórkom z 3 ligi. Nie przegraliśmy meczu na Euro, ba, nie przegrywaliśmy ani przez sekundę! Byliśmy o jednego karnego od medalu Mistrzostw Europy. Rewelacyjna organizacja defensywy. W ataku potrafili klepnąć jak Barcelona. W lipcu będziemy (podobno) w okolicy 10. miejsca w rankingu FIFY (!!!). Trener ogarnięty i umie się wysłowić. Mamy piłkarzy wartych po kilkanaście-kilkadziesiąt mln euro, grających w znaczących klubach. Rok, dwa i dojrzeją talenty Milika, Kapustki, Zielińskiego. Wraca Rybus, Wszołek, pewnie Wolski. Wszyscy walczą jak wściekłe psy. Kuba z Lewym wskakują za sobą w ogień, cieszą się razem po bramkach. Atmosfera kapitalna, w narodzie duch też wielki. Boniek rozbujał leśnych dziadów ze związku na cztery wiatry. Na boiskach na moim osiedlu gra teraz tyle małych gnojków, że niepojęte.

Oby to rzeczywiście był dopiero początek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?