La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1458 Culés

3

Goooooool Lincoln Red Imps 2:0

konto usunięte

4

@Katalonbar Może rywalem "tylko" Estończycy ale dla Gibraltaru to już sukces. Awans blisko i 2 runda eLM zaraz stanie się faktem.

2

@Stinger Jutro jeszcze College Europa i będzie wspaniale.

konto usunięte

3

@Katalonbar Dokładnie, a co ciekawe nie są bez szans bo mimo iż grają w Armenii to mają zaliczkę dwóch bramek (2-0) z meczu u siebie.

Skoro jesteśmy przy eLM to Skenderbeu Korce zostaje wykluczone z gry i tym samym ich miejsce zajmie wicemistrz kraju Partizni.
Trochę szkoda bo Skenderbeu w poprzednim sezonie grało w grupie LE, a więc liczyłem że powalczą teraz o LM ale plusem tego jest to że teraz teoretycznie Ferencvarosi ma łatwiej, a więc liczę że mistrz Węgier spokojnie awansuje dalej.

Trochę szkoda że nie będzie tego hitu w tej fazie rozgrywek bo na pewno mecz Ferencvarosi vs Skenderbeu w 2 rundzie eLM to byłby hit i bardzo wyrównany pojedynek.

1

@Stinger Ja czekam też na pojedynek Rosenborg - Norkoping bo to też będzie fascynujący pojedynek.

konto usunięte

2

@Katalonbar No tak to też wydaje się bardzo ciekawym pojedynkiem. Mistrzowie Norwegii i Szwecji to wyrównane drużyny z lekkim wskazaniem na Rosenborg ale ja po cichu liczę na Norkopping.
Mimo wszystko to też hit aczkolwiek ja bardziej ostrzyłem zęby na pojedynek tych "mniejszych" ale nie zmienia to faktu że ten dwumecz również zapowiada się świetnie.

Poza tym meczem myślę że bardzo wyrównanie może być w meczu mistrzów Słowacji i Słowenii. Ljubljana vs Trencin moim zdaniem będzie też ciekawym meczem, a na pewno nie mniej wyrównanym niż Norwegów ze Szwedami tylko może stać na nieco ale tylko nieco niższym poziomie.
W pozostałych parach nie mówię że nie będzie emocji ale już bardziej widać faworytów. Niespodzianki zapewne będą jak co roku ale przynajmniej teoretycznie na papierze w tych dwóch (z trzech bo jeden "anulowany") wydaje się że szanse mniej więcej 50 na 50 z lekkim wskazaniem na jedną z drużyn.

A co do Partizani to jeśli dobrze pamiętam mieli grać w LE ze Slovanem, a więc Słowacy awans bez gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?