- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
1
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
1
Dziś czeka nas sporo ciekawych meczy i z udziałem polskich zespołów.
Legia-Lech
Zagłębie-Slavia
Cracovia-Skhendija
Niemcy-Francja
Liczymy,żeby chociaż Zagłębie awansowało do II rundy eLE.
2
@MaTTi_17 1.Wygrana Niemiec
2. Wygrana Lecha
3. Awans Zagłębie
4. Cud Cracovii
Możliwe? Może mało ale co nam pozostało? Może ktoś uzna że to głupie ale dla mnie dzisiaj najważniejsze jest zwycięstwo i awans do finału Niemców, a to dlatego że polskie drużyny grają tak słabo że wątpię żeby awansowały, a nawet jeśli to 2 runda będzie tą ostatnią.
1
@Stinger Co do meczu Legia-Lech to jakoś nawet mam większy sentyment do Legii ale to już zależy od swoich upodobań.
Zagłębie ma spore szanse na awans i ich mecz będę oglądał z dużą uwagą. Niemcy też liczę że wygrają z Francją. A co do Cracovii to szkoda cokolwiek mówić. Oni już odpadli po pierwszym meczu,może jakiś cud się zdarzy,ale w II rundzie i tak dostaną baty pewnie.
0
@MaTTi_17 Nie ma klubu w Polsce oprócz Legii, który ma kadrę i potencjał na jakąkolwiek walkę o LE czy LM ;)
0
@Stinger Zagłębie awansuje na stówe,
Niemcy faworyt ale nie grają już tak Perfekt jak na Mundialu
Chciałbym żeby Lech już dziś wygrał z Legią :)
Cracovia jak dla mnie szanse na poziomie 20%
0
@tobiasson92 Racja. Legia wyrasta po za wszystkie kluby polskie właściwie i tak jak wałkujemy to od dawna tylko oni mają szanse. Wszystko jest po ich stronie: szeroka kadra,potencjał,budżet.
1
@tobiasson92 Nie ma? A Lech? Przecież w poprzednim sezonie osiągnęli więcej w LE niż Legia.
Wiem że teoretycznie to Legia jest najlepsza pod każdym względem ale gdyby w Poznaniu wreszcie postawiono na to by robić drużynę to nie byliby gorsi bo potencjał mają.
0
@jackgozdo Na stówę? Nie byłbym tego taki pewien no ale oby tak się stało.
0
@Stinger Lech nie dorasta Legii do pięt i taka jest prawda. Mają nieodpowiednich ludzi w zarządzie i średni skład
0
@tobiasson92 Kiedyś była Wisła Kraków, ale naściągali szrotu typu Jaliens i Lamey musieli im dużo płacić i skończyło się El Dorado, na Mączyńskim trochę zarobią :D
0
@MaTTi_17 Ja skomentuję to tak:
1. Zero szacunku do pseudogwiazdek z Ekstraklapy.
2. Zero szacunku do pseudogwiazdek z Ekstraklapy.
3. Zero szacunku do pseudogwiazdek z Ekstraklapy.
4. Francja po tytuł, precz z hitlerowcami.