- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1310 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1310 Culés
2
Jak dzisiaj stawiacie ? Moim zdaniem nawet bez Gomeza, Hummelsa i Khediry Niemcy wygrają to bez problemów.
1
@bixmix Francja wygra 2:1. :D
3
@bixmix Jeśli dzisiaj wygra Francja, to Portugalia wygra EURO.
Jeśli dzisiaj wygrają Niemcy, to w finale czołg naszych sąsiadów zostawi na boisku plamę krwi z C.Ronaldo i jego kolegów.
0
@bixmix Ciężko po takiej drabince stwierdzić jak mocna jest Francja ale sądzę, że jednak gorsza od reprezentacji Niemiec. Na ataku mają średniaka Girouda a obrona tez jeszcze nieprzetestowana, ale nazwisko Rami napastnikom na pewno nie straszne. IMO większe szanse mieli 2 temu, kiedy to po dobrym meczu przegrali 0-1. Dziś stawiam na mniejsze problemy sąsiadów. Wynik może być podobny.
1
@Kubix93 zadnej plamy krwi w finale nie bedzie - to jest final i mecz bedzie wyrownany i bedzie sporo szachow - jedyny final wielkiej imprezy w ostatnich latach niewyrownany to pogrom Hiszpanow na Wlochach, a tutaj nic takiego nie bedzie
0
@mekston Ok, trzymam Cię za słowo, że nie będzie 3:1, 2:0 :)
0
@Kubix93 nie przekonamy sie - bo Niemcy przegrali, ale swoja droga wynik 2-0 zwykle nie jest okreslany plama krwi - oczywiscie troche to zalezy od kontekstu, bo w sumie nasza wygrana z City ktora byla tylko 1-0 mozna by okreslic plama krwi bo zdominowalismy ich w 100% i mielismy jakies 10 setek - ale dwubramkowe zwyciestwo nie jest powszechnie uznawane za plame krwi - czesto taki wynik wiaze sie ze scenariuszem ze jedna druzyna strzela na 1-0 - pozniej moze sie cofnac, druga stworzy pare okazji nic nie wpadnie, a pozniej pojdzie w 90 minucie kontra - to tak na przyszlosc w kwestii pisania plama krwi, a pozniej przyrownywanaia tego do wyniku 2-0