- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1283 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1283 Culés
5
Zagłębie jednak u siebie spokojne zwycięstwo 3-0 i awans do 2 rundy eLE. Tam czeka Partizan, a więc raczej Lubin zakończy udział w europejskich pucharach ale przynajmniej nie było 100% kompromitacji w postaci odpadnięcia z Bułgarami.
Cracovia za to druga porażka i pokazali jak są beznadziejni. Odpadają z hukiem z eLE i mogą wracać na wakacje.
Kompromitacja i wstyd.
Brawo dla Kamila Wilczka za bramkę w dzisiejszym meczu eLE. Może rywal był nie najmocniejszy ale 3 bramki w 2 meczach tego sezonu (wszystko w eLE) na pewno daje nadzieje że Polak będzie strzelał częściej czego mu życzę.
0
@Stinger Plusem może być rewanż u siebie. Myślę,że nie ma na razie co skreślać Zagłębia w meczu z Serbami. Jeśli wywiozą korzystny wynik z pierwszego spotkania to jest nadzieja.
1
@MaTTi_17 Nadzieja zawsze jest ale przyznam że u mnie tylko minimalna. Partizan to już poukładana drużyna i na pewno mocniejsza od Bułgarów z Sofii.
Jeszcze gdyby Lubin wreszcie zrobił coś z transferem Starzyńskiego to zacząłbym mocniej wierzyć ale oni mają to w dupie.
0
@Stinger I jak to jest z tym Starzyńskim? Podobno jest niedoceniany w Lokeren,oby wrócił do Lubina bo wiemy,że daje dużo tej drużynie.
Zagłębie dziś się pokazało z na prawdę dobrej strony i mimo że grali z przeciętnym rywalem to na mnie zrobiło to spore wrażenie.
Jeśli nie dadzą plamy w Belgradzie to wierzę że Serbowie są do przejścia.
1
@MaTTi_17 Starzyński był wypożyczony ale wypożyczenie dobiegło końca i wrócił do Lokeren. To że tam grał bardzo mało to fakt więc tym bardziej nie rozumiem dlaczego Zagłębie nic z tym nie robi... Przecież gdyby nie Starzyński to oni o eLE mogliby pomarzyć.
Szkoda go będzie jeśli wróci do Belgii na cały sezon bo znowu nie grając straci formę i nie dość że sam "zmarnuje" sobie karierę w reprezentacji (a już w niej jest) to jeszcze Zagłębie straci swojego lidera.