- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1341 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
draxidox
17
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1341 Culés
9
A więc to już dziś na Stade de France w Saint Denis, Francja podejmuje w wielkim finale Euro 2016 Portugalię. Drużynę, która ma w swoich szeregach jednego z najlepszych piłkarzy Cristiano Ronaldo, któremu podobnie jak Leo Messiemu w swojej wielkiej, bogatej karierze brakuje tego jedynego trofeum, a więc trofeum z reprezentacją.
Ja osobiście mam wielką nadzieję że dzisiaj do złota Francję poprowadzi Antoine Griezmann. Niech Ronaldo dalej będzie na równi z Messim z trofeami w reprezentacji, a francuski napastnik Atletico zdobędzie nie tylko złoto i koronę króla strzelców ale i MVP całego turnieju i włączy się do wyścigu o Złotą Piłkę 2016.
Dokładnie miesiąc temu Francuzi z Rumunami zwycięsko zaczynali te mistrzostwa, czekaliśmy na nie długo, a zleciały bardzo szybko, dlatego niech dzisiaj historia zatoczy koło i tak jak w meczu otwarcia niech ten ostatni mecz na tym Euro wygra Francja najlepiej gwałcąc Portugalię.
To dzisiaj musi być spektakl, z jednej strony gospodarze i faworyci, a z drugiej głodni Portugalczycy, kto wygra?
Patrząc na farta w tym turnieju Portugalii nie zdziwię się jeśli znowu coś wcisną na farcie w dogrywce lub wygrają w karnych ale jeśli fart ominie obie ekipy to wygrać powinni Francuzi na co liczę i to właśnie Francji będę kibicował.
Mam nadzieję że wy czyli cała (a przynajmniej jakieś 99%) La Rambla podzielacie moje zdanie i dzisiaj późnym wieczorem będziemy świętować zwycięstwo Trójkolorowych.
Z domu sprzed ekranu laptopa wita was Stinger!
Do usłyszenia już podczas samego finału Euro 2016 Francja vs Portugalia.
4
@Stinger Ronaldo ma się poczuć dziś tak jak Leo przez te wszystkie przegrane finały z Reprezentacją.
2
@Stinger Stinger, czasami mam wątpliwości... Czy Ty jesteś Mateusz Borek?
0
@jacobFCB Bez przesady, gdzie ja, a gdzie Mateusz Borek... Niebo, a ziemia.
1
@Stinger Chodziło mi o styl wypowiedzi. :P Ale cieszy mnie Twoja skromność. :P
1
@jacobFCB Kiedyś próbowałem się wzorować właśnie na tego typu komentatorach bo kiedy byłem jeszcze dzieckiem marzyłem o tym by być komentatorem ale niestety życie inaczej się potoczyło i do komentatora mi dużo brakuje ale czasem lubię się wczuć i tak coś klepnąć jakbym to ja był na miejscu Borka, Szpaka czy Laskowskiego.
0
@Stinger :)
Ja tak mam z piosenkami :P staram się pisać, ale Robertem Friedrichem nigdy nie będę.
1
@jacobFCB He he ja też kiedyś chciałem wymyśleć piosenkę dla dziewczyny i wiesz co? Nic z tego, już lepiej jakbym wyznał jej miłość w stylu komentatora sportowego... no ale nie zrobiłem tego bo uznała by mnie z jakiegoś czubka... ale przynajmniej miałbym szanse że to wyjdzie, a tak pomysł na nic.
0
@Stinger Ale ja piszę ! Dużo... Mogę Ci wysłać na PW nawet, skłonny jestem bo wypilem. Nie mniej jednak, ciężko jest. Mam jakąś blokadę, jedyną osoba która przeczytała moje wypociny to moja luba przypadkiem. :P. Z resztą wysyłanie samego tekstu bez melodii nie ma tego wydźwięku. Staram się ubrać słowa w metafory odzwierciedlając moje odczucia co do świata czy czegokolwiek. Kiedykolwiek czytam swoje wypociny to mi wstyd. :P
1
@jacobFCB E tam wstyd... Jak ktoś nic nie robi to może się wstydzić, a nie ten co się stara.
Jak chcesz to możesz mi zapodać coś na pw i mniej więcej jaka melodia, a chętnie zobaczę co i jak.