La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

konto usunięte

0

Wejdźcie w art. o tym, że Tello może zostać w tym sezonie. Czy jest ktoś w stanie udowodnić, że lubiany tu Tello jest w czymkolwiek lepszy od Munira, bo doświadczenie wynika z wieku? Najlepszy sezon Cristiana był gorszy od minionego Munira, a chejcony jest ten 2... Za co k.rwa, bo nie jestem w stanie zrozumieć?!

6

@LinekPark "Najlepszy sezon Cristiana był gorszy od minionego Munira"
Ty chyba nie widziałeś najlepszego sezonu Tello.Munir nie zbliżył się nawet w połowie do najlepszej gry Tello.

konto usunięte

0

@Damian11 Efektownosc>Efektywnosc? Tello miał przebłyski, ale nigdy nie był równy, ani też nigdy nie był tak skuteczny, jak Munir. Do tego Tello nie chce być rezerwowym, a Munir nie narzeka. Co wami kieruje? Dryblingi? Więc liczycie ile to razy Tello poCRkował i nie wyszło z tego nic, a o karnych, których trochę Munir swymi rajdami wywalczył nie liczycie? Za pewne Pogba>Rakitic, nie?

konto usunięte

0

@Damian11 PS
Oglądam go od początku, jak go Pep wprowadzał Cuenca był lepszy, a jego minione występy w Granadzie były jak Tello w Fiorentinie. 2, może 3 przebłyski i lupa, bo znikał po przeczytaniu składów. Ale nagle u nas znowu złapie formę, mimo, iż Munir ma lepszą...

0

@LinekPark Dla mnie Tello i Munir to za wysokie progi nawet na ławkę rezerwowych w takim klubie jak FcB. A z drugiej strony to ostatnimi czasy nie widać żeby z La Masii wychodzili zawodnicy którzy robili róznicę i o których biły by się inne kluby .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?