La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 792 Culés

0

Trochę dziwne, że nikt nie wspomina o medalu olimpijskim Messiego. Śmieszy mnie argument wyższości Ronald ponieważ zdobył coś z kadrą. Każdy normalny kibic powinien widzieć większy geniusz Messiego na boisku.

konto usunięte

0

@Kamiloza91 Ja pamiętam ten medal, ale Igrzyska Olimpijskie w piłce nożnej nie mają takiej wartości jak mistrzostwa świata czy nawet mistrzostwa kontynentu i grają tam zawodnicy głównie do lat 23, tylko 3 może być powyżej tego wieku

2

@Kamiloza91 Messi ma jeszcze ms-u20 gdzie był MVP i królem strzelców. Jego sukcesy z kadra sa ogromne - p porostu zabrakło mu tego szczescia

0

@Protolinho Wiadomo, ale to też sukces. Jeśli będziemy patrzeć nad zawodnika pod kątem sukcesów, wątpie aby ktoś pobił Pele.

1

@mekston Jest też mimo wszystko wicemistrzem świata, Ronaldo nie (na razie)

1

@barcelonaLM I co więcej by l najlepszym graczem każdej z tych 3 imprez (2014,2015 i 2016) - szczególnie 2016 a mimo to z takim bólem o smutkiem kończy kazdy ten turniej ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?