La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

9

ter Stegen/Bravo, Digne/Alba, Umtiti/Mathieu, Pique/Mascherano, S.Roberto/Vidal, Busi/Samper, Rakitic/Arda, Iniesta/Rafinha, Messi/Munir, Suarez/?, Neymar/D.Suarez

Ależ kadra nam się robi - jeszcze kupić naprawdę porządnego zmiennika dla Luisito - marzeniem moim jest Carrasco (jeśli nie da rady to daj Boże nam Luciano Vietto).
Odchodzą najprawdopodobniej Verma i Adriano czyli zawodnicy po 30-stce. Do tego nie ma już Daniego Alvesa, a w zamian za nich dochodzą sami młodzi. Kadra wzmocniona i odmłodzona. Jakby jeszcze udało się ogarnąć Carrasco/Vietto to naprawdę okienko w końcu będzie w 100% udane - bo o ile któryś z nich na boisku się nie sprawdzi, to chociaż zostanie satysfakcja, że postawiliśmy na młodych i nadzieja, że jeszcze odpalą, bo mają na to kupę czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?