La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2327 Culés

konto usunięte

12

A więc Wisła 3 punkty!
Brawo, jeszcze tylko 36 meczy i mistrzostwo Polski wraca pod Wawel.

0

@Stinger Ważne żeby po 30 kolejkach pierwsza ósemka była.

konto usunięte

0

@barcelonistaKRK Oczywiście ale ja jestem zdania że klub tej klasy powinien walczyć o mistrzostwo bez względu na wszystko.

0

@Stinger Też liczę na mistrzostwo bo dawno go nie było, ale zobaczymy jak to będzie.

0

@Stinger Armia Białej Gwiazdy!!!

0

@Stinger Ciekawie zapowiadają się mecze z moim ukochanym Lechem. Linetty i Kadar odejdą, przez co powinny być pieniądze na ŚO, LO, napastnika. Jak by przyszedł Ioan Hora to już bym był zadowolony.

konto usunięte

0

@Stinger już ich skreślałeś po wyniku 1:1 a tu taki figel i Wisła zgarnęła 3 pkt

konto usunięte

1

@Barceloniarz FCB Może bez sensu że straciłem wiarę w Wisłę ale ten kto oglądał poprzedni sezon wie o czym mówiłem... Niestety wiele meczy to remisy i to po prowadzeniu Wisły, a sporo takich kończyło się stratą bramki w samej końcówce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?