La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1088 Culés

4

Kurcze, tęsknię za takim Śląskiem Wrocław czy Ruchem Chorzów którzy potrafili do play off LE, a nie takie Piasty czy Cracovie.

konto usunięte

2

@Katalonbar Śląsk i Ruch też potrafiły nie wygrywać z cienkimi drużynami (maltańska Valletta, kazachska Karaganda) czy opadać po kompromitacji (szwedzki Helsingborgs) ale to są drużyny, które nigdy nie olali sprawy, a 3 i 4 runda eLE nie są im obce i dlatego sto razy bardziej wolę ich mimo problemów finansowych niż "wynalazki" typu Cracovia i Piast.

Cracovia pierwsza okazja do wypromowania na świecie klubu i piłkarzy i co? 2 razy oklep od Macedończyków... Piast druga okazja i od razu baty u siebie jak przedszkolaki od gimnazjalistów... Śmieszne.

konto usunięte

8

@Katalonbar Ja tęsknię za Wisłą, a zwłaszcza sezonem 2002/03, kiedy robili cuda w Pucharze UEFA, grali pięknie, ale Hugues i Jop byli słabi. Cracovia nawet w Pucharze Intertoto z Szachtiorem Soligorsk nie potrafiła wygrać to o czymś świadczy

konto usunięte

3

@Protolinho mimo że z "wielkiej" trójki lubię najbardziej Lecha,to też tęsknię za Wisłą,ale tą która grała z Atenami a później z Barcą,wtedy tylko pech sprawiał że nie było LM

konto usunięte

3

@jackgozdo W Atenach to mecz był sprzedany, o ile dobrze czytałem, bramka Penksy była prawidłowa, ale Wisła miała pakę piękną, Lechem z sezonu 08/09 również nie pogardzę

konto usunięte

2

@jackgozdo Z Atenami to sędzia zabrał LM Wiśle, a z Barcą wcale blisko nie było. 4-0 z pierwszego meczu załatwiło sprawę.
Blisko i pechowo było w Nikozji... 3 minuty od raju, załamany wtedy siedziałem bez ruchu chyba z godzinę po tym meczu. Nie mogłem uwierzyć w kolejnego pecha Wisły.

konto usunięte

2

@Stinger dlatego piszę że to był pech,Ateny a myślę że gdyby nie wpadli na Barce to by przeszli,pamiętam jak wtedy rozjechali w 2 rundzie Bejtar Jezorolime,a po odpadnieciu z Barcą dostali niestety...Tottenham z tego co pamiętam

konto usunięte

1

@jackgozdo Powiem tak, gdyby wtedy droga mistrza Polski do LM wyglądała jak teraz to Wisła wtedy miałaby LM na luzie ale niestety Barca nie do ogania, a i Tottenham mimo równej walki to drużyna mocniejsza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?