La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1853 Culés

0

Jaki styl bramkarza preferujecie:
Takiegio jak neuer duzo grającego na przedpolu?
Czy kogos jaki Gigi Buffon wymiatajacego na linii?
I jak bardzo dla was jest ważna gra nogami u golkipera?

15

@darekgt01 Gra nogami ważna, jednak to zależy od drużyny ;). Dla mnie mimo wszystko ważniejsze jest "wymiatanie na linii" niczym Gigi Buffon :D

0

@darekgt01 Wymiatający na linii
Bardzo ważna. Jezeli bramkarz śle celne długie podania to tak jakby rozpoczynał akcję JUŻ w okolicach połowy a nie przy własnym polu karnym.

0

@darekgt01 Neuer. Przydałby się nam czasem środkowy obrońca.

1

@darekgt01 Dla mnie gra nogami jest bardzo ważna. Moim zdaniem bramkarz po prostu musi umieć dobrze wyprowadzić piłkę. I wolę bramkarzy 'wymiatających na linii', za to między innymi nie lubię Neuera, że za bardzo wychodzi na przedpole i zbyt pewnie się czuje. Robią na mnie wrażenie bramkarze wykonujący widowiskowe parady i wyciągający piłki z kategorii niemożliwych, takie jak strzały w okienko czy dobitki, dlatego też preferuję Ter Stegena na bramce Barcy.

2

@Eleri Dokladnie :) wyjscia Neuera czasem sa nie trafione i padaja z tego bramki.
Wymieniając kilka to Neuer sprezentowal bramki ktore strzelali mi.in. Giroud, Milik, Stankovic

0

@darekgt01 Dużo osób uważa Nojera za najlepszego bramkarza, właśnie ze względu na grę nogami. To ważne, aczkolwiek nie najważniejsze. Dla mnie Gigi przewyższa każdego innego gk o kilka poziomów. Ten refleks, to wyczucie, to jest najważniejsze według mnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?