La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

0

Ja płacę 70 kilka złotych i do tego mam jeszcze multirooma.
Odpowiedź do dominiczek12

konto usunięte

0

@tadzik447 I masz wszystkie kanały sportowe?

0

@tadzik447 A ile lat juz jestes u nich?

0

@tadzik447 Ja teraz umowę przedłużam i za Eleven i Canal + wszystkie proponują mi 75.... Oczywiście mówię, że nie przedłużam umowy i za 5-6 telefonem do mnie powinni wyjechać z normalną ofertą bo Cyfre/NC mam już z 8 lat.

0

@PheNOmeN Wszystkie canal plusy, eleveny, dwa Eurosporty, i jakieś tam jeszcze inne, które mnie mniej interesują :)

0

@dominiczek12 Coś około roku, a umowa podpisana na 2 lata.

0

@tadzik447 Ja teraz place 50zl i mam jedynie nsport ze sportowych i multiroom. Musze do nich zadzwonic, zobaczymy ile kasa doplacic za te sportowe

0

@bixmix Ej nie 70 i coś to za internet. Za NC+ niecałe 120 hehe. Tak się pomylić :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?