La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

7

Chłodna analiza z mojej strony odnośnie transferów Barcy:
Denis Suarez - chyba wszyscy oglądali występy tego młodego chłopaka, który rozwinął skrzydła w Villarreal. Szybki, świetnie wyszkolony technicznie, dobry drybling, znakomity przegląd pola, niezłe uderzenie z dystansu. A przede wszystkim wszechstronny. W mojej ocenie to on, a nie Rafinha będzie szykowany jako następca dla Andresa Iniesty:
Samuel Umtiti - może nie jest wysoki, ale ogólnie rzecz biorąc ma bardzo dobre warunki fizyczne. Jest silny, szybki, skoczny, do tego dysponuje bardzo dobrą techniką, potrafi zagrać piłkę na centymetry. Dobrze gra głową i nie boi włożyć jej tam, gdzie inni boją się wsadzić nogę. Będzie szykowany jako następca dla Javiera Mascherano.
Lucas Digne - najlepiej tego chłopaka obrazuje to, że miał najlepszą skutecznością odbiorów w Serie A, która słynie z gry w defensywie. Szybki, niezły technicznie, ma dobrze ułożoną nogę. Potrafi zagrać idealną piłkę do napastników. Zmiennik dla Alby, a może coś więcej ugra.
Andre Gomes - znakomite warunki fizyczne, bardzo dobra technika, świetny drybling, dobry przegląd pola, świetnie ułożona noga, potrafi huknąć z dystansu. Moim zdaniem to gracz, który ma za zadanie walczyć o miejsce w składzie z Ivanem Rakiticiem. W Barcelonie będzie mógł pokazać pełnię swoich umiejętności.
Co do transferów, to jestem bardzo zadowolony, bo pozyskaliśmy perspektywistycznych zawodników, którzy mają pukać do pierwszego składu.
Potrzebujemy jeszcze zmiennika dla Luisa Suareza i wówczas będziemy mieli kompletną kadrę, chociaż osobiście chciałbym, aby na Camp Nou trafił prawy obrońca, ale to raczej nie w tym okienku transferowym.

0

@Sawik_10 Rafinha mnie nigdy nie zachwycał, możliwe że nawet Turan będzie bardziej od niego brany pod uwagę. Myślę że przez tą koszmarną kontuzję nie będzie się już rozwijał i to może być początek jego końca w Barcelonie, tym bardziej jak Denis wypali.

0

@daniel32778 Z Rafinhą mam taki problem, że ten chłopak w mojej ocenie najlepiej nadawałby się jako ofensywny pomocnik do taktyki 4-2-3-1. Problem jest taki, że Barcelona gra 4-3-3.

0

@daniel32778 Nawet Turan. ..a co to Turan to jakiś slabiak czy co?

0

@Sawik_10 Graliśmy tą formacją w SPE przeciwko Sevilli i Rafinha dobrze sobie radził na tej pozycji i oczywiście to było pod nieobecność Neymara. Najgorzej graliśmy 4 3 3 z Iniestą i Rafinhą w pomocy, była dziura brakowało Rakitica. Mam nadzieję że Lucho przetestuję wszystkie warianty i wybierze te najlepsze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?