La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1447 Culés

1

Astana robi swoje i znowu gol stopera.

konto usunięte

2

@Katalonbar No i dobrze. Oby teraz podwyższyli i nic nie stracili bo w Szkocji będzie ciężko.
Bardzo się cieszę że jednak Astana ograła ten Żalgiris w 2 rundzie bo Kazachowie są w stanie ograć Celtic, a Litwini raczej nie bardzo... Po pierwsze liczę że Astana ponownie awansuje do LM, a po drugie wyeliminowanie Szkotów to plus dla Legii gdyby oni wygrali swój dwumecz z Trencinem.

Zakładając że Legia wygra z Trencinem to do rozstawienia w 4 rundzie brakuje im 2 miejsc, a więc kibicujmy Astanie bo są wstanie ograć Celtic, a kto następny? Wczoraj niezły wynik z Czech wywiózł Qarabag jednak minusem jest brak strzelonej bramki.
Dzisiaj jeszcze mecz Rosenborga z APOEL-em, a więc Norwegowie do boju.
W innych meczach raczej szans na niespodzianki nie widzę tym bardziej że Olympiakos wydaje się za mocny, a BATE i Salzburg wczoraj na plusie.

1

@Stinger Astana ma bardzo duże szanse na wyeliminowanie Celticu, a to że Rosenborg ogra APOEL jestem na 100% pewny.

konto usunięte

2

@Katalonbar Astana nieco mnie zmyliła tymi meczami z Żalgirisem. Myślałem że są w dużo lepszej formie, a tu nagle do samej końcówki rewanżu drżeli o awans do 3 rundy. Co prawda meczów nie oglądałem więc być może to mistrz Litwy zagrał tak dobrze, a nie Astana słabo ale jednak myślałem że co najmniej u siebie to tak na spokojnie ich ograją.
Mimo wszystko czy te szanse są duże to nie wiem ale na pewno są, Celtic to już nie ta drużyna co kilka lat temu, a porażka z Lincolnem pokazała że Szkoci równają ale w dół. Mimo wszystko trzeba pamiętać że w Szkocji to zupełnie inny zespół i tam 1-0 może nie wystarczyć. Pamiętasz Karagandę? Oni też bodajże 2-3 lata temu pojechali do Szkocji z dwoma bramkami zaliczki ale niestety przegrali 3-0 i w LM zagrał Celtic. Wiem że Astana to poziom wyżej od tamtej Karagandy, a przede wszystkim drużyna która rok temu ograła APOEL (i wcześniej Maribor) i zagrała w LM nie przegrywając u siebie żadnego meczu (a grali z ATM, Benficą czy Galatą), a więc to pokazuje że to nie jest drużyna z przypadku jednak takie drużyny często potrafią odstawić jakąś szopkę więc trzeba zrobić jakąś zaliczkę by w Szkocji Celtic miał mocno pod górkę.

1

@Stinger Niestety pamiętam dwumecz Szachtior - Celtic no i ten gol James Forresta w 90 minucie. Ale już wtedy Celtic pokazał, że zespół zanotował duży spadek formy i ciężko im jest zakwalifikować się do FG LM. Natomiast nawet jak będzie tylko 1-0 dla Astany dziś to i tak myślę, że Celtic nie odrobi strat bo Kazachowie grają beż żadnych kompleksów, nie boją się rywala ale podchodzą do wszystkiego z respektem. Astana kojarzy mi się trochę z Bate no i może będzie taki meczyk w IV rundzie. :)

konto usunięte

2

@Katalonbar Astana vs BATE w 4 rundzie? Jeśli wyeliminują Celtic to mistrz Białorusi będzie rozstawiony, a więc szansa na taki mecz będzie i ja nie byłbym przeciwko gdyby los wylosował ich do jednej pary... z tym że jako zwycięzców chciałbym widzieć Astanę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?